nasza szkoła z życia szkoły zajęcia pozalekcyjne nasze osiągnięcia galeria tablica ogłoszeń
* *  

LEKTURY KL. 1

    • Bahdaj A. - "Pilot i ja",
    • Bełza W. - "Katechizm polskiego dziecka",
    • Broniewski W. - "Dla dzieci",
    • Brzechwa J. - "Brzechwa dzieciom",
    • Buczkówna M. - "Szaraczek",
    • Duszyńska J. - "Cudaczek Wyśmiewaczek",
    • Grabowski J. - "Czarna owieczka",
    • Janczarski Cz. - "Jak Wojtek został strażakiem",
    • Januszewska H. - "Kopciuszek",
    • Jaworczakowa M. - "Jacek, Wacek i pankracek",
    • Konopnicka M. - "Co słonko widziało",
    • Konopnicka M. - "Na jagody",
    • Kownacka M. - "Kukuryku na ręczniku",
    • Kownacka M. - "Plastusiowy pamiętnik",
    • Krzemieniecka L. - "Z przygód krasnala Hałabały",
    • Kubiak T. - "Gdy zapadnie noc",
    • Papuzińska J. - "Nasza mama czarodziejka",
    • Szelburg-Zarębina E. - "Najmilsi",
    • Szelburg-Zarębina E. - "Przez różową szybkę",
    • Wawiłow D. - "Wierszykarnia".


*
 
*
LEKTURY KL. 2

    • Andersen H.Ch. - "Dziecię elfów",
    • Centkiewiczowie Cz.A. - "Zaczarowana zagroda",
    • Grabowski J. - "Puc, Bursztyn i goście",
    • Kleniewska-Kowaliszyn K. - "Magda,Paweł i ty",
    • Knutsson G. - "Przygody Filonka Bezogonka",
    • Kruger M. - "Karolcia",
    • Kryłow I. - "Bajki dla dzieci",
    • Łącz L. - "Bajki , których jeszcze nie znacie",
    • Lofting H. - "Doktor Dolitte i jego zwierzęta",
    • Michałkow S. - "Nie płacz koziołku",
    • Milne A.A. - "Kubuś Puchatek",
    • Milne A.A. - "Wiersze dla Krzysia",
    • Perraull Ch. - "Bajki",
    • Porazińska J. - "Szewczyk Dratewka",
    • Szelburg-Zarębina E. - "Idzie niebo ciemną nocą...",
    • Tuwim J. - "Słoń Trąbalski",
    • Tuwim J. - "Wiersze dla dzieci".


 

LEKTURY KL. 3

    • Andersen H.Ch. - "Baśnie",
    • Andersen H.Ch. - "Brzydkie kaczątko",
    • Andersen H.Ch. - "Brzydkie kaczątko i inne baśnie",
    • Andersen H.Ch. - "Calineczka",
    • Andersen H.Ch. - "Calineczka i inne baśnie",
    • Andersen H.Ch. - "Królowa śniegu i inne baśnie",
    • Centkiewicz Cz. - "Anaruk chłopiec z Grenlandii",
    • Chotomska W. - "Dzieci pana Astronoma",
    • Grimm W.i J. - "Baśnie",
    • Jaworczakowa M. - "Oto jest Kasia",
    • Kownacka M. - "Kajtkowe przygody",
    • Lindgren A. - "Dzieci z Bullerbyn",
    • Makuszyński K. - "Awantura o Basię",
    • Pisarski R. - "O psie , który jeździł koleją",
    • Ratajczak J. - "Ziarenka maku",
    • Wortman S. - "U złotego źródła . Baśnie polskie".


*
 
*
LEKTURY KL. 4

    • Andersen H.Ch. - "Baśnie",
    • Brzechwa J. - "Akademia pana Kleksa",
    • Burnett F.H. - "Mała księżniczka",
    • Collodi C. - "Pinokio",
    • Kern L.J. - "Ferdynand Wspaniały",
    • Konopnicka M. - "O krasnoludkach i sierotce Marysi",
    • Korczak J. - "Król Maciuś Pierwszy",
    • Korczakowska J. - "Spotkanie nad morzem",
    • Kownacka M. - "Rogaś z Doliny Roztoki",
    • Kruger M. - "Ucho, dynia 125!",
    • Prus B. - "Antek",
    • Saint-Exupery A de - "Mały Książę",
    • Sat-Okh - "Biały mustang",
    • Sempe, Gościnny - "Mikołajek",
    • Sempe, Gościnny - "Mikołajek i inne chłopaki",
    • Sempe, Gościnny - "Mikołajek na wakacjach",
    • Sempe, Gościnny - "Rekreacje Mikołajka",
    • Sempe, Gościnny - "Mikołajek ma kłopoty",
    • Sempe, Gościnny - "Joachim ma kłopoty",
    • Sienkiewicz H. - "Janko Muzykant . Sachem",
    • Żukrowski W. - "Porwanie w Tiutiurlistanie",
    • Wybór wierszy - "Mój dom",


 

LEKTURY KL. 5

    • Dahl R. - "Karol i fabryka czekolady",
    • Dahl R. - "Karol i wielka szklana winda",
    • Ende M. - "Momo",
    • Knight E. - "Lassie wróć",
    • Lindgren A. - "Bracia Lwie Serce",
    • Molnar F. - "Chłopcy z Placu Broni",
    • Niziurski E. - "Sposób na Alcybiadesa",
    • Parandowski J. - "Mitologia",
    • Parandowski J. - "Przygody Odyseusza",
    • Prus B. - "Katarynka",
    • Rudnicka H. - "Uczniowie Spartakusa",
    • Sienkiewicz H. - "W pustyni i w puszczy",
    • Szmaglewska S. - "Czarne Stopy",
    • Twain M. - "Przygody Hucka",
    • Twain M. - "Przygody Tomka Sawyera".


*
 
*
LEKTURY KL. 6

    • Bahdaj A. - "Wakacje z duchami",
    • Burnett F.H. - "Tajemniczy ogród",
    • Dąbrowska M. - "Opowiadania",
    • Defoe D. - "Robinson Kruzoe",
    • Doyle A.C. - "Przygody Sherlocka Holmesa",
    • Jurgielewiczowa I. - "Ten obcy",
    • Lem S. - "Opowieści o pilocie Pirxie",
    • London J. - "Biały Kieł",
    • Makuszyński K. - "Szatan z siódmej klasy",
    • Montgomery L.M. - "Ania z Zielonego Wzgórza",
    • Prus B. - "Nowele",
    • Sienkiewicz H. - "Nowele i opowiadania",
    • Sienkiewicz H. - "Sachem . Orso",
    • Stevenson R.L. - "Wyspa skarbów",
    • Szklarski A. - "Tajemnicza wyprawa Tomka",
    • Tolkien J.R.R. - "Hobbit , czyli tam i z powrotem",
    • Verne J. - "Tajemnicza wyspa".


 



?

Szkoła Podstawowa Nr 81
02-777 Warszawa
ul. Puszczyka 6
tel: (022) 643-60-26

Created by: "BT Pro" | Copyright © 2005 www.GTPro.pl Public Relations

E-Mail do: www.GTPro.pl jeżeli masz problemy z przeglądaniem tych stron.
 Aktualizacja: 10-09-2005